4 Design Days w Katowicach 6-9 luty 2020 r.

Tegoroczne targi 4 Design Days, które odbyły się 6-9 lutego br. w Katowicach obfitowały w liczne dyskusje w temacie projektowania w erze zrównoważonego rozwoju, m.in. ekologicznej produkcji mebli, idei wellbeing i zerowaste.

Szczególny nacisk położono na aspekt świadomego projektowania z uwzględnieniem potrzeb ludzi, na to w jakich warunkach żyjemy, czym otaczamy się na co dzień i jaki ma to na nas wpływ.

aranżacja wnętrz Wrocław

Zatem czym otaczać się w trosce o zrównoważoną przyszłość?

Nie chodzi o to, abyśmy z dnia na dzień stali się nagle ekologiczni w 100%.

Sięgajmy częściej po naturalne materiały, z jakich wykonane są nasze ubraniatkaniny dekoracyjnedywany lub meble, a te ostatnie by były trwałe, służyły nam przez wiele lat i abyśmy mieli możliwość ich odnowienia.

projektowanie wnętrz mart-id

Na początek mogą być to nasze małe kroki, które zaprowadzą nas ku większym zmianom!

Mnie osobiście na targach 4 Design Days urzekły lampy wykonane z odpadów papieru. Lampy, których sercem stały się niechciane gazety i książki, zamienione przez artystów w świecące dzieła sztuki.

lampy ekologiczne mart-id

A co Ty sądzisz o takich aranżacjach? Czy są Ci równie bliskie?

5/5 - (32 votes)

O mnie

Cieszę się, że tu jesteś! Nazywam się Marta Sadowska. Sztuka kreowania przestrzeni, w której można poczuć się komfortowo, to moja największa pasja i jednocześnie sposób na życie. W swojej pracy łączę naturalne materiały, oryginalne wzornictwo i nietuzinkowe rozwiązania, a aktualne trendy przeplatam elementami nawiązującymi do zakorzenionego w tradycji rzemiosła – to mój przepis na przyjazne wnętrza prywatne oraz biznesowe, w których można się relaksować, odpoczywać lub efektywnie pracować.

Poznaj moją historię