Wyjątkowe i unikalne rolety wewnętrzne

We współczesnych wnętrzach klasyczne połączenie firan i zasłon z powodzeniem zastępują rolety, będące synonimem nowoczesności, eleganckiej prostoty oraz funkcjonalności. Klientów bardzo często zaskakuje różnorodność materiałów, z których są wykonywane, a także niezliczona ilość kolorów i rozmaitość dostępnych faktur. Bogactwo wyboru dotyczy też wymiarów – z tego powodu rolety to chyba najlepsze rozwiązanie w przypadku niestandardowych okien.
Rolety rzymskie

A ponieważ tak się składa, że w MArt Immobilien Design wyspecjalizowaliśmy się w proponowaniu klientom nietypowych rozwiązań, w naszej ofercie nie mogło zabraknąć rolet – zarówno gotowych, jak i na wymiar. Nie trać czasu i nerwów – zleć ich dobór i wykonanie profesjonalistom.

Dlaczego warto to zrobić? Po pierwsze: bardzo uważnie słuchamy (a potem zadajemy sporo pytań 😊). Zanim przygotujemy dla Ciebie projekt rolet, będziemy chcieli dowiedzieć się, w jakim pomieszczeniu mają zostać zamontowane. Na pewno dopytamy też o to, w jaki sposób mają ci służyć: zupełnie zaciemnić pomieszczenie czy może jednak przepuszczać więcej naturalnego światła? Każda z Twoich odpowiedzi to bezcenna wskazówka, która przyczyni się do efektu końcowego.

Idealne rolety rzymskie do sypialni

Jeśli przykładasz dużą wagę do walorów dekoracyjnych, doskonałą opcją dla Ciebie może być np. roleta rzymska, która po opuszczeniu zaskakuje swoim ozdobnym charakterem i interesującym wzorem, stanowi świetną alternatywę dla tradycyjnych zasłon. Zazwyczaj wykonujemy rolety rzymskie na wymiar, ale mamy też w zanadrzu inne propozycje.

Współpracujemy z wiodącymi producentami i korzystamy z doskonałej jakości materiałów. Oferujemy Ci kompleksowe rozwiązanie (łącznie ze wskazaniem sposobu, w jaki najlepiej zawiesić rolety rzymskie na karnisz).

Rolety wewnętrzne pasują do każdego pomieszczenia – trzeba tylko wybrać odpowiedni materiał, którego parametry będą w pełni dostosowane do sposobu użytkowania. Jeżeli potrzebujesz pomocy fachowców w tym zakresie lub potrzebujesz uszyć rolety na wymiar, zachęcamy do kontaktu!