Kongres Firm Rodzinnych 7.06.2022 r. – Wrocławskie Centrum Biznesowe

7 czerwca odbyła się 5. edycja Kongresu Firm Rodzinnych pod hasłem Odnowa od nowa, zorganizowana we Wrocławskim Centrum Kongresowym. Uczestnictwo w tym wydarzeniu to już dla nas tradycja!

Tematyka spotkania jak zawsze poruszała najbardziej aktualne problemy, z którymi borykają się przedsiębiorcy – sytuacja po pandemii, zmiany demograficzne, wojna w Ukrainie, meandry nowego systemu podatkowego, bieżąca sytuacja ekonomiczno-gospodarcza.

Cieszę się, że znowu mogłam wziąć w nim udział i czerpać wiedzę z bogatego doświadczenia praktyków biznesu, jak również wysłuchać historii firm rodzinnych niejednokrotnie opowiedzianych z dużą dozą emocji.

Podziękowania dla prof. Krzysztofa Safina – wrocławskiego promotora rodzinnej przedsiębiorczości, jak również Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu za zorganizowanie kolejnego tak wartościowego i bogatego merytorycznie przedsięwzięcia.

Zapraszam do obejrzenia krótkiej relacji z tegorocznej edycji Kongresu Firm Rodzinnych:

5/5 - (13 votes)

O mnie

Cieszę się, że tu jesteś! Nazywam się Marta Sadowska. Sztuka kreowania przestrzeni, w której można poczuć się komfortowo, to moja największa pasja i jednocześnie sposób na życie. W swojej pracy łączę naturalne materiały, oryginalne wzornictwo i nietuzinkowe rozwiązania, a aktualne trendy przeplatam elementami nawiązującymi do zakorzenionego w tradycji rzemiosła – to mój przepis na przyjazne wnętrza prywatne oraz biznesowe, w których można się relaksować, odpoczywać lub efektywnie pracować.

Poznaj moją historię