MArt Immobilien Design

Pod marką MArt Immobilien Design powstają: autorskie projekty wnętrz, meble z drewna i żywicy, marmurowe stoły i stoliki na stalowych podstawach oraz meble tapicerowane dla osób prywatnych, restauracji, kawiarni, hoteli butikowych, jak również przestrzeni biznesowych.

W swojej pracy łączę nowoczesne trendy wyposażenia wnętrz i zakorzenione w tradycji rzemiosło. Inspirację czerpię z natury, otaczającego świata i piękna prostych, codziennych rzeczy. W drewnie zachwyca mnie rysunek spokojnego usłojenia o łagodnych kolorach i linearnym charakterze. Meble projektuję dla osób, które poszukują unikatowych, pojedynczych dekorów, jakich nie da się skopiować, ani zakupić w każdym okolicznym sklepie. Łączy je jedno – dusza, jaka zyskują przygotowane w małych manufakturach rzemieślniczych.

Dzięki nim nadaję Twojemu wnętrzu spójną całość, niepowtarzalne piękno, wrażenie ciepła, harmonii i spokoju.

Wiedząc jak wiele pasji wkłada się w wykonanie każdego egzemplarza, jestem dumna, że mogę zajmować się tak perfekcyjnie przygotowanym asortymentem.

Spełnienie marzeń i poczucie szczęścia moich klientów w tak zaaranżowanych wnętrzach, są dla mnie największą nagrodą.

Poznaj nasz zespół

Marta Sadowska

Marta Sadowska

Projekt i aranżacja wnętrz
Meble tapicerowane

Tel. 535 910 215

Język polski i niemiecki

Sławomir Sadowski

Sławomir Sadowski

Meble z drewna
 Montaż mebli i zabudowa
Architektura ogrodowa

Tel. 797 779 307

Język polski i angielski

Meble i dodatki z naturalnego drewna

Każdy produkt handmade cechuje się unikatowością. Większość mojej kolekcji tworzą produkty wykonane ręcznie przez lokalnych fachowców, którzy poprzez swoją pracę oddają szacunek naturze i wydobywają z niej to, co najpiękniejsze.
Piękny i niepowtarzalny mebel wykonany ręcznie z naturalnego drewna potrafi odmienić nawet banalne wnętrze. Daje poczucie przyjemnego ciepła i buduje przyjazną atmosferę w pomieszczeniach. Zauroczy swoją ponadczasowością, ciesząc swą urokliwą prezencją przez długie lata.

Rękodzieło inspirowane naturą

Szlachetne materiały

Tworzone kreatywnością dzieła

Tradycyjne rzemiosło łączę z artystyczną wrażliwością i poczuciem piękna. Precyzja wykonania i autorskie, oryginalne wzornictwo w połączeniu ze szlachetnymi materiałami sprawiają, że każdy produkt jest unikalny.
W aranżacji wnętrz ogromną uwagę zwracam na szlachetność i subtelność materiałów, z jakich wykonane są meble. Dlatego też w projektach chętnie sięgam po marmur. Fascynuje mnie jego naturalne użyłkowanie, szeroka paleta naturalnych barw, powstający wzór, który za każdym razem jest inny.

Drewno lubi towarzystwo

Codzienność ożywiam przez zastosowanie niekonwencjonalnych rozwiązań. Ciepłe drewno łączę z wielobarwną żywicą, chłodnym marmurem lub stalą.
Niepozorna surowa stal, polerowana lub malowania, połączona z marmurem lub dębowym drewnem zaskakuje nowoczesną formą oraz wysmakowaniem.
Tak wykonane meble podkreślają charakter wnętrza oraz jego niepowtarzalny klimat.
Tym samym stanowią unikatowe wyposażenie wyjątkowych domów i mieszkań.

Zjawiskowa żywica

Bliskość natury

Architektura ogrodowa

Obcowanie z drewnem to nasza prawdziwa pasja. Uwielbiamy naturę i chcielibyśmy oddać jej część w postaci naszych realizacji w ogrodach. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pracami z zakresu architektury ogrodowej!