Architektura ogrodowa Wrocław

Przydomowy ogród jest dla wielu z nas oazą spokoju i miejscem, w którym można zregenerować siły i wyciszyć się po intensywnym dniu. Kontakt z naturą odpręża, pomaga spowolnić bieg myśli i uwolnić się od nadmiaru bodźców… Jak zamienić przestrzeń zieloną w prywatną strefę relaksu? Postaw na odpowiednio dobraną aranżację ogrodu. Co powiesz na stylową altanę, pergolę lub zadaszenie? A może wolisz kameralny taras lub urocze wewnętrzne patio? Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu projektowania małej architektury ogrodowej. Wszystkie drewniane elementy wyposażenia wykonujemy ręcznie, w naszej pracowni stolarskiej we Wrocławiu, na indywidualne zamówienie – specjalnie dla Ciebie.

Drewniana architektura ogrodowa

Ażurowa altana, klimatyczny taras czy ogrodowa pergola z drewna to rozwiązanie o wysokich walorach estetycznych i funkcjonalnych. Zapewnia naturalne zacienienie i schronienie przed deszczem, a w dodatku genialnie prezentuje się na tle zieleni. Wystarczy dobrać odpowiednie oświetlenie, by stworzyć przed domem klimatyczny zakątek. Lite drewno świetnie nadaje się do aranżacji ogrodów. Jest surowcem przyjaznym dla środowiska, a co za tym idzie w 100% bezpiecznym dla zdrowia.

Wykonując projekty małej architektury w naszej pracowni we Wrocławiu, wybieramy jedynie najwyższej jakości surowiec. Wykorzystywane przez nas gatunki drewna są wyjątkowo twarde, wytrzymałe i niezwykle odporne na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych. Odpowiednio wykończone są praktycznie niezniszczalne. Ponadto stawiamy na precyzyjne, ręczne wykonanie i staranną impregnację. Dzięki temu każdy taras, altana czy pergola z naszej ogrodowej kolekcji jest odporna na wodę, bardzo prosta w pielęgnacji, a w dodatku pięknie się starzeje. Nabiera szlachetności wraz z upływem lat, wciąż na nowo zachwycając swoim pięknem.

W naszej pracowni projektowej realizujemy zamówienia na drewnianą architekturę ogrodową:

  • tarasy,

  • pergole,

  • zadaszenia,

  • ganki,

  • patio,

  • greenhouse’y.

Projektujemy także drewutnie, domki letniskowe i gospodarcze, drewniane donice i inne inspirowane naturą dekoracje do ogrodu. Masz w głowie własną wizję i potrzebujesz pomocy przy jej realizacji? W takim razie świetnie trafiłeś. Chętnie poszukamy wspólnie z Tobą optymalnych rozwiązań. Naszym celem jest stworzenie przemyślanej, spójnej aranżacji ogrodowej dopasowanej do Twoich indywidualnych potrzeb. Gdzie działamy? Ponieważ siedzibą naszej pracowni jest Wrocław, naszą ofertę kierujemy głównie do klientów z terenu województwa dolnośląskiego:

  • indywidualnych – posiadających swój prywatny ogród,

  • biznesowych – m.in. właścicieli hoteli, kawiarni czy restauracji.

Aranżacja ogrodów

Sekretem udanej aranżacji krajobrazu jest odpowiednie tło. Umiejętnie dobrane gatunki roślinności lub architektura ogrodowa potrafi dodać przestrzeni zielonej wyjątkowego charakteru. Wyeksponować, przygasić lub wchłonąć określone elementy. W roli tła sprawdzi się zarówno spokojna zieleń roślin, jak i drewniana pergola czy ażurowy płotek. Perfekcyjnie zamknie kadr, pomoże w wyeksponowaniu kolorowych akcentów i sprawi, że ogród zamieni się w przytulny zakątek.

Projektując przestrzenie zielone, inspiracji poszukujemy głównie w naturze. Przyroda jest dla nas niewyczerpanym źródłem pomysłów. Marzy Ci się drewniany taras lub letnia altana, która uprzyjemni Ci wakacyjny czas? Zapraszamy do pracowni MArt Immobilien Design we Wrocławiu. Poznaj nasze dotychczasowe realizacje, umów się na spotkanie z projektantem i stwórz w swoim ogrodzie wyjątkową przestrzeń relaksu.

Tarasy ogrodowe

Tarasy/Zadaszenia

Pergole Patio

Pergole

Ganki

Ganki

Carport

Carport/Wiata garażowa

Domy z drewna

Domki gospodarcze

Drewutnia

Drewutnie

Greenhouse

Greenhouse

Leżaki drewniane

Leżaki

Drewniane Donice

Drewniane donice