Zakład stolarski Wrocław

Czym jest dla Ciebie klasyka w aranżacji wnętrz? Dla nas jest nią przede wszystkim lite drewno. Piękne. Eleganckie. Ponadczasowe. Nabierające szlachetności wraz z upływem lat. Jeśli lubisz dyskretny styl, urzeka Cię niepowtarzalny rysunek słoi i układ sęków, zapraszamy do naszej pracowni stolarskiej we Wrocławiu. Z pasji do naturalnych materiałów i artystycznego rzemiosła powstają u nas wyjątkowe kolekcje. Na indywidualne zamówienie wykonujemy ekskluzywne meble z drewna na wymiar. Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z usług doświadczonego stolarza

Łazienka w drewnie
Zakład stolarski wrocław
Dębowa łazienka

Usługi stolarskie Wrocław

Drewniane elementy wykończenia, wyposażenia i dodatki, które tworzymy dla Ciebie w naszym zakładzie stolarskim, nie tylko pięknie się prezentują, lecz przede wszystkim są wyjątkowo funkcjonalne. Każdy egzemplarz z naszej kolekcji wyróżnia się:
 • autorskim projektem,
 • ciekawym wzornictwem,
 • najwyższą jakością użytych materiałów,
 • ręcznym wykonaniem z dbałością o najdrobniejsze detale.
Ręcznie wykonany stolik z białą żywicą
Meble na wymiar Wrocław
Stolik z białą żywicą

Wszystko to sprawia, że powstające w naszej pracowni modele ekskluzywnych mebli to prawdziwa inwestycja na lata. Do wyrobu elementów wyposażenia używamy wyłącznie najlepszych gatunków drewna. Twardych, wytrzymałych i odpornych na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych. Dzięki zastosowaniu ekologicznych lakierów i materiałów wykończeniowych nasze produkty są przyjazne dla środowiska oraz w pełni bezpieczne dla Twojego zdrowia.

Szafa z drewna
Uchwyty z drewna
Garderoba z drewna

Na indywidualne zamówienie wykonujemy:

 • meble na wymiar do prywatnych apartamentów,
 • zabudowę kuchenną i łazienkową,
 • garderoby i szafy wnękowe,
 • elementy wykończenia (drzwi, schody) z litego drewna,
 • kolekcje mebli z drewna do przestrzeni komercyjnych – restauracji, kawiarni, hoteli butikowych,
 • małą architekturę ogrodową dla klientów indywidualnych i biznesowych – tarasy, zadaszenia, pergole, ganki, drewutnie, oranżerie, greenhousy, domki letniskowe.
Stolarstwo Wrocław

Meble na wymiar Wrocław

Autorskie stoły i stoliki, niebanalne regały, a może stylowe komody? Stolarstwo meblowe powstało z miłości do natury i pasji do pracy z drewnem. Pracownia we Wrocławiu świadczy kompleksowe usługi z zakresu projektowania mebli na wymiar. Wykonujemy również meble z dekorów drewnopochodnych i płyt laminowanych uznanych producentów tj. Egger, Swiss Krono czy Pfleiderer. Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych i biznesowych, którzy chcą mieć pełną swobodę w aranżacji wnętrza.

Współpraca z profesjonalnym stolarzem umożliwia:

 • realizację w 100% unikatowego projektu,
 • pełne zagospodarowanie przestrzeni – w tym także skosów i innych miejsc mało ustawnych,
 • dostęp do nieograniczonej oferty – zamówienie określonego kształtu mebli lub nietypowego połączenia materiałów.
Ręcznie wykonane fotele
Ręcznie obita poduszka
Fotele ręcznie obite

W pracowni MArt Immobilien Design we Wrocławiu powstają wyjątkowe kolekcje mebli z litego drewna. Na życzenie klienta wykorzystujemy także inne materiały: wielobarwne żywice, szlachetne granity i marmury czy eleganckie tkaniny obiciowe, tworząc ekskluzywną linię inspirowaną stylem angielskim, nowojorskim, modern classic czy hampton. Nasi projektanci wnętrz i współpracujący z nami stolarze opracowują rozwiązania szyte na miarę – zarówno dla prywatnych apartamentów, jak i przestrzeni komercyjnych – hoteli butikowych, restauracji czy kawiarni. Projektujemy i wykonujemy meble w 100% niepowtarzalne stylistycznie, dopasowane do indywidualnych potrzeb oraz spójne z Twoim poczuciem estetyki. Wszystkie powstałe w naszym atelier meble z drewna są tworzone ręcznie, zgodnie ze sztuką stolarskiego rzemiosła. Z pewnością dodadzą zwykłemu wnętrzu niezwykłego charakteru. 

Cenisz sobie niepowtarzalne i ciekawe wzornictwo? Zamów ekskluzywne meble na wymiar, które wprowadzą wyjątkowy klimat do Twojego domu!