Gdy tworzenie staje się misją… Aranżacje wypełnione pasją

Stworzenie wnętrza idealnego to nie lada wyzwanie – przecież każdy człowiek to inna historia, pełna pasji i emocji, które skryte w sercu, pożądane są również w aranżacji. Choć laicy niekiedy twierdzą, że urządzanie przestrzeni to proces ustawiania kolejnych mebli, zgrywania barw, nie brakuje entuzjastów designu, dla których przygotowanie do użytku każdego kolejnego pomieszczenia staje się niezwykle istotną misją.

Marta Sadowska dla livingroom24.pl

Zdecydowałam się pójść za głosem serca

Kluczem do sukcesu jest skoncentrowanie umysłu na tym, czego pragniemy, nie na tym, czego się boimy.

Marta Sadowska dla ikmag.pl

Luksus płynący z natury. Współczesny wymiar hoteli butikowych

Wyobraź sobie miejsce, gdzie lasy, imponujące górskie pasma i pamiętające niezwykłe historyczne momenty zabytkowe budowle współistnieją ze sobą i tworzą spójną całość. Mogę powiedzieć, że miałam w życiu szczęście, bo dorastałam w Kotlinie Kłodzkiej właśnie wśród takich krajobrazów. Naprawdę wiele zawdzięczam tej okolicy. Obcowanie z wyjątkową przestrzenią pomogło mi uświadomić sobie, jak ważne jest odpowiednie otoczenie. Korzystam z tych doświadczeń w swojej pracy, a natura od lat jest dla mnie niewyczerpanym źródłem inspiracji.

Przenikanie się strefy wewnętrznej i outdoorowej w aranżacjach wnętrz

Dynamiczne zmiany, jakich jesteśmy świadkami na przestrzeni ostatnich lat, potęgują potrzebę stabilizacji i bezpieczeństwa. Znajduje to swoje odzwierciedlenie w aktualnych trendach aranżacyjnych, w których dominuje zwrócenie się ku naturze, a zarazem umiejętne łączenie tego, co pierwotne z nowoczesnością. Wewnętrzna i zewnętrzna strefa domów lub mieszkań coraz częściej harmonijnie się przenikają, spajane przez doskonale dobrane elementy wyposażenia z ekologicznych materiałów i surowców. Właśnie o tym trendzie pisze specjalnie dla MAGAZIF Marta Sadowska z MArt Immobilien Design.

Przestrzeń pełna emocji, czyli kilka słów o stylu nowojorskim, modern classic i glamour

Współczesne aranżowanie wnętrz przypomina poniekąd komponowanie muzyki. Klasyczne nuty swobodnie łączą się z nowoczesnymi brzmieniami, tworząc zupełnie nowe, pełne świeżości formy. Chodzi o to, by zorganizować przestrzeń tak, by można było odnaleźć w niej własne emocje i wyrazić siebie.

Jak urządzić nowoczesną kuchnię w stylu eko?

Rola kuchni w przestrzeni mieszkalnej w ciągu ostatnich lat wyraźnie się zmieniła. Nie jest to już tylko miejsce, gdzie spożywamy posiłki, ale również reprezentacyjna część domu lub mieszkania, w której coraz chętniej spędzamy czas z bliskimi. Jak urządzić nowoczesną kuchnię zgodnie ze współczesnymi trendami, a jednocześnie zadbać o jej funkcjonalność? Jakie meble kuchenne i akcesoria wybrać? Dzisiaj kilka słów o kuchni w stylu eko, która – oprócz tego, że jest nowoczesna – zaskakuje funkcjonalnością i pomaga… w oszczędzaniu pieniędzy.

Branża meblarska na wznoszącej

Choć wiele dziedzin gospodarki przeżywa obecnie ogromny kryzys, z pewnością nie należy do nich branża meblarska. W ostatnim kwartale ubiegłego roku wzrost jej przychodów w porównaniu do poprzedniego roku był wielokrotnie wyższy (13,6%) niż notowany przeciętnie w przetwórstwie przemysłowym (0,2%). Natomiast wynik finansowy wzrósł aż o 111%.

Nowoczesna kuchnia na wymiar w zgodzie z najnowszymi trendami – 5 inspiracji na 2022 rok

Nowy rok to nie tylko doskonała okazja do podsumowań, ale i przewidywań na najbliższy czas. Postanowiłam dorzucić swoje „pięć groszy” i napisać o 5 najważniejszych trendach kuchennych na 2022 rok. Mam nadzieję, że Cię zainspirują!

Oceń stronę/wpis