Prasa i portale, w których się pojawiliśmy

Projektowanie, aranżacja i wystrój wnętrz - powierz swój pomysł profesjonalistom!

Nie wolno zapomnieć o tym, że przestrzeń biznesowa jest elementem promocji marki – jej wizytówką. Dlatego musi być spójna z ogólną wizją i jej założeniami. Weźmy np. salony urody, kancelarie, gabinety stomatologiczne, biura, kawiarnie, wnętrza o charakterze butikowym – każde z tych miejsc buduje nasze wyobrażenie o brandzie, który je firmuje.

Eco-design to dziś konieczność

Zrównoważony rozwój to antidotum na degradację środowiska, w którym żyjemy. Jakie znaczenie ma on w prowadzeniu firmy produkującej meble i korzystającej z wielu zasobów naturalnych? Zapraszamy na rozmowę z Martą Sadowską - założycielką marki MArt Immobilien Design.

Nowoczesna kuchnia na wymiar w zgodzie z najnowszymi trendami – 5 inspiracji na 2022 rok

Nowy rok to nie tylko doskonała okazja do podsumowań, ale i przewidywań na najbliższy czas. Postanowiłam dorzucić swoje „pięć groszy” i napisać o 5 najważniejszych trendach kuchennych na 2022 rok. Mam nadzieję, że Cię zainspirują!

Jak urządzić nowoczesną kuchnię w stylu eko?

Rola kuchni w przestrzeni mieszkalnej w ciągu ostatnich lat wyraźnie się zmieniła. Nie jest to już tylko miejsce, gdzie spożywamy posiłki, ale również reprezentacyjna część domu lub mieszkania, w której coraz chętniej spędzamy czas z bliskimi. Jak urządzić nowoczesną kuchnię zgodnie ze współczesnymi trendami, a jednocześnie zadbać o jej funkcjonalność? Jakie meble kuchenne i akcesoria wybrać? Dzisiaj kilka słów o kuchni w stylu eko, która – oprócz tego, że jest nowoczesna – zaskakuje funkcjonalnością i pomaga… w oszczędzaniu pieniędzy.

Branża meblarska na wznoszącej

Choć wiele dziedzin gospodarki przeżywa obecnie ogromny kryzys, z pewnością nie należy do nich branża meblarska. W ostatnim kwartale ubiegłego roku wzrost jej przychodów w porównaniu do poprzedniego roku był wielokrotnie wyższy (13,6%) niż notowany przeciętnie w przetwórstwie przemysłowym (0,2%). Natomiast wynik finansowy wzrósł aż o 111%.

Przestrzeń pełna emocji, czyli kilka słów o stylu nowojorskim, modern classic i glamour

Współczesne aranżowanie wnętrz przypomina poniekąd komponowanie muzyki. Klasyczne nuty swobodnie łączą się z nowoczesnymi brzmieniami, tworząc zupełnie nowe, pełne świeżości formy. Chodzi o to, by zorganizować przestrzeń tak, by można było odnaleźć w niej własne emocje i wyrazić siebie.

Przenikanie się strefy wewnętrznej i outdoorowej w aranżacjach wnętrz

Dynamiczne zmiany, jakich jesteśmy świadkami na przestrzeni ostatnich lat, potęgują potrzebę stabilizacji i bezpieczeństwa. Znajduje to swoje odzwierciedlenie w aktualnych trendach aranżacyjnych, w których dominuje zwrócenie się ku naturze, a zarazem umiejętne łączenie tego, co pierwotne z nowoczesnością. Wewnętrzna i zewnętrzna strefa domów lub mieszkań coraz częściej harmonijnie się przenikają, spajane przez doskonale dobrane elementy wyposażenia z ekologicznych materiałów i surowców. Właśnie o tym trendzie pisze specjalnie dla MAGAZIF Marta Sadowska z MArt Immobilien Design.

Luksus płynący z natury. Współczesny wymiar hoteli butikowych

Wyobraź sobie miejsce, gdzie lasy, imponujące górskie pasma i pamiętające niezwykłe historyczne momenty zabytkowe budowle współistnieją ze sobą i tworzą spójną całość. Mogę powiedzieć, że miałam w życiu szczęście, bo dorastałam w Kotlinie Kłodzkiej właśnie wśród takich krajobrazów. Naprawdę wiele zawdzięczam tej okolicy. Obcowanie z wyjątkową przestrzenią pomogło mi uświadomić sobie, jak ważne jest odpowiednie otoczenie. Korzystam z tych doświadczeń w swojej pracy, a natura od lat jest dla mnie niewyczerpanym źródłem inspiracji.

MArt-ID w prasie lokalnej

Wnętrze otwarte na ogród

Marta Sadowska dla Gazety Wrocławskiej - Dom i ogród latem
Gazeta Wrocławska 18-19.06.2022
Przeczytaj artykuł

Pasja, determinacja i rozwój są zadkodowane w DNA firmy rodzinnej

Marta Sadowska dla Gazety Wrocławskiej - Strefa Biznesu
Gazeta Wrocławska 02.03.2020
Przeczytaj artykuł

E-booki

Własny biznes czy etat?

Inspirujące felietony kobiet sukcesu

Zazwyczaj to ja pytałam, a inni odpowiadali, ale tym razem było inaczej… Miałam okazję opowiedzieć studentom o moim podejściu do prowadzenia własnego biznesu, rozwijania go i związanych z tym wyzwaniach. Wspomniałam między innymi o podejmowaniu ryzyka, procesie wychodzenia z własnej strefy komfortu, konieczności wyciągania wniosków z porażek. Nie zabrakło też kilku zdań o przełomowych momentach w biznesie, który prowadzę...